Меню

EQUITONE

       

Фіброцементні панелі EQUITONE - це сучасний матеріал для фасадів будівель, який є не тільки стійким до зовнішніх негативних кліматичних впливів, але і виготовляється з природної, екологічно чистої сировини: піску, цементу і волокон целюлози. Волокно целюлози, додане в цемент, надає матеріалу необхідну міцність. В процесі автоклавування всі елементи утворюють однорідну структуру, здатну протистояти найсуворішим кліматичним умовам. Вони також мають чудові декоративні властивості і дозволяють втілити будь-який задум дизайнера щодо зовнішнього вигляду фасаду.

 Фіброцемент - матеріал, який не має будь-яких обмежень через архітектурні тенденції або особливості типів будинків. Плити випускаються пофарбованими в різні кольори. Крім стандартних розмірів поставляються також в розмірах, заданих замовником, завдяки чому плити дуже точно повторюють геометрію будівлі. Плити негорючі (не запалюються і не поширюють вогонь), мають гарні ізоляційні властивості, стійкість до впливу мікроорганізмів і хімічних речовин.

Застосування фіброцементних плит в конструкціях НВФ (навісних вентильованих фасадів) дозволяє за рахунок зміни товщини підконструкції, відновити будь-яку геометрію фасаду, усунути нерівності без підготовки поверхні несучої стіни.

НВФ з фіброцементних плит:

  • Скорочують витрати на опалення до 30%
  • Відсутність «мокрих процесів» дозволяє вести монтаж впродовж цілого року і ефективно утеплювати будівлі
  • Збільшується безремонтний термін експлуатації фасадів будівель
  • Надзвичайно морозостійкі: даний показник перевищує в 2-3 рази показники цегли, що дозволяє витримувати дуже низькі температури. При цьому не відбуваються деформації в наслідок температурних впливів.
  • Надають традиційним будівлям сучасний зовнішній вигляд, а різноманітність кольорів і фактур підкреслить їхню індивідуальність.

Проекти з EQUITONE: Великоформатні фіброцементні панелі